Adent Kalite Garantisi

Uzun Kullanım Ömrü

1997’de Adana’da bölgenin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurulan Adent, 20 yılı aşan bu süreçte Adana ve Türkiye’de mesleki olarak da hep ilklerin kliniği olmuş, öncülük yapmıştır.

Adent Dişhekimliği ailesi olarak ,kurulduğumuz günden itibaren misyonumuz teknolojik gelişmeler ışığında,  güncel teknikler ve tedavi metodlarını kullanarak, en iyi hizmeti vermektir. Bu nedenle kliniğimizde uygulanan her tedaviye yüksek motivasyon ve sorumluluk duygusu ile yaklaşmakta, her tedaviyi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda  kliniğimizde yapılan tüm işlemlerde en yüksek kalitede ürünleri kullanıyor, en iyi laboratuvarlarla çalışıyor, bu sayede de yaptığımız işlerin arkasında yıllarca durabiliyoruz.

Dental İmplantlar’da Garanti – Kliniğimizde Dünya’da önde gelen, FDA ve Sağlık Bakanlığı onaylı Nobel Biocare – Active (İsveç), Medentis – ICX (Almanya) ve Megagen –  AnyRidge(Kore) marka implantlar kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm implantlar ise üreticilerin garantisindedir ve 10 yıl boyunca güvencemiz altındadır. Bu süre zarfında implantların tedavi edilmesi, yenilenmesi veya sökülmesi gerekirse implantla ilgili tüm işlemler tarafımızdan yapılır.

Kaplama ve Porselen Laminalarda Garanti – Kliniğimizde İvoclar Vivadent(İsviçre) / Emax, Empress ve Denstsply Sirona(Amerika – Almanya) / Cerec Blocks ve Cerec Zirconia ürünleri kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm kaplama, laminalar 5 yıl boyunca her türlü üretim hatası ile kırılma ve düşmelere karşı güvencemiz altındadır.

  • Hastalar 6 ayda bir rutin kontrol ve temizlik için bizleri ziyaret etmelidir.
  • Hastalar oral hijyenlerine anlatıldığı gibi düzenli olarak dikkat etmelidir.
  • Hastalar ilişkili olduğunu düşünmeseler bile varsa genel sağlık problemlerini, kullandıkları ilaçları ve alerjilerini diş hekimlerine bildirmelidir.
  • Eğer verilmiş ise gece plağı düzenli olarak kullanılmalıdır.
  • Travma(darbe) veya genel sağlık durumu sebebiyle oluşan durumlar garanti dışıdır.

Ekin Can YAPICI

Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı kurumlar aşağıda listelenmiştir

acıbadem sigorta anlaşmalı diş hekimi adana

Acıbadem Sigorta

Akbank Sigorta

adana diş hekimi

Vakıfbank Sigorta

İş Bankası Sigorta

Merkez Bankası Sigorta

adana diş hekimi

Tüm Diş Sigortasını kapsayan sigortalar

WhatsApp'tan Bize Yazın
İletişim
Yol Tarifi